Webwriting. Profesjonalne tworzenie tekstów dla Internetu Joanna Wrycza-Bekier

ISBN:

Published: 2010

Paperback

158 pages


Description

Webwriting. Profesjonalne tworzenie tekstów dla Internetu  by  Joanna Wrycza-Bekier

Webwriting. Profesjonalne tworzenie tekstów dla Internetu by Joanna Wrycza-Bekier
2010 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 158 pages | ISBN: | 4.69 Mb

Słowa, słowa, słowa — odpowiada Hamlet na pytanie Poloniusza o to, cóż młody książę jest łaskaw czytać. Podobnie zareaguje dzisiejszy internauta, gdyby przeegzaminować go ze stopnia zapamiętania treści znalezionych w sieci. Co zrobić, by teksty naMoreSłowa, słowa, słowa — odpowiada Hamlet na pytanie Poloniusza o to, cóż młody książę jest łaskaw czytać.

Podobnie zareaguje dzisiejszy internauta, gdyby przeegzaminować go ze stopnia zapamiętania treści znalezionych w sieci. Co zrobić, by teksty na Twojej witrynie oraz Twoje e-maile przykuwały uwagę odbiorcy? Kiedy zadbać o to, by zarówno ludzki wzrok, jak i oko mechanizmów pozycjonujących spojrzały łaskawie na Twoją stronę? Jak ująć w słowa Internet i schwytać uwagę czytelnika?Internet wykorzystuje siłę słowa, podobnie jak prasa czy książki.

Jednak badania dowodzą, że treści internetowe czytane są zupełnie inaczej. Internauta to nie czytelnik, a raczej niecierpliwy przeglądacz i zaawansowany klikacz. Jaki wniosek płynie z tego dla Ciebie? Ano taki, że skoro chcesz zatrzymać internautę na dłużej na Twojej stronie, wywrzeć na niego wpływ czy stworzyć skuteczny przekaz reklamowy, musisz nauczyć się webwritingu.

Zapoznanie się z tą dziedziną jest niezbędne, jeśli chcesz pisać dobre teksty dla Internetu — czyli inaczej teksty użytkowe: zwięzłe, rzeczowe, przejrzyste, czytelne, hipertekstowe i konwersacyjne.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Webwriting. Profesjonalne tworzenie tekstów dla Internetu":


crazysaddam.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us