Bunu Ben de Yaparım : Modern Sanat Kullanma Kılavuzu Christian Saehrendt

ISBN:

Published:

Paperback

208 pages


Description

Bunu Ben de Yaparım : Modern Sanat Kullanma Kılavuzu  by  Christian Saehrendt

Bunu Ben de Yaparım : Modern Sanat Kullanma Kılavuzu by Christian Saehrendt
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 208 pages | ISBN: | 4.79 Mb

Modern sanatı anlamak neden bu kadar zor? Neyin sanat olduğuna, neyin olmadığına kim karar veriyor? Sanat ve kuram yazılarında neden tumturaklı bir dil kullanılır? Sanat camiasının şatafatlı kulislerinde neler olup bitiyor? İşte size, son dereceMoreModern sanatı anlamak neden bu kadar zor? Neyin sanat olduğuna, neyin olmadığına kim karar veriyor? Sanat ve kuram yazılarında neden tumturaklı bir dil kullanılır?

Sanat camiasının şatafatlı kulislerinde neler olup bitiyor? İşte size, son derece eğlenceli bir modern sanat kılavuzu! İş futbola, televizyon dizilerine gelince hemen herkes az çok laf etse de, sanat muhabbetlerinde kem küm etmemek için birkaç ayrıntı ve anekdot da bilmek gerekiyor. Ama bu zamanda sanat dünyasının karmaşık labirentlerinde uzun uzun gezinmeye kimin vakti var ki? Sanat, sanat dünyası ve sanat ticareti hakkındaki acımasız gerçekleri öğreneceğiniz bu rehber kitap, hep aynı havalı laflar eden sanat erbabından ve bildik yavan heyecan gösterilerinden hiç şaşmayan sanat pedagoglarından çok farklı bir telden çalıyor.

Çağdaş sanatın en önemli türleri ve akımları hakkında genel bir bilgi verirken, anekdotlarla eğlendiren ve sapla samanı birbirinden ayırt etmeyi öğreten bu sanat rehberinin mottosu şu: Az olsun, öz olsun. Çağdaş sanat sergilerinde bazen çileden çıkan ama sanat düşmanı olmak da istemeyen herkese hitap ediyor bu kitap. Okurları, dışı cilalı, içi boş sergilerden uzak durmaya, sıkı bir “sanat diyeti” yapmaya çağırıyor!Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Bunu Ben de Yaparım : Modern Sanat Kullanma Kılavuzu":


crazysaddam.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us